Дата: 28.09.2023 11:29

Хустська районна державна адміністрація – районна військова адміністрація шукає у свою команду вмотивованих і професійних працівників. Ви нам підходите, якщо:

- можете працювати самостійно та в команді;

- уважні до деталей;

- комунікативні та ініціативні;

- готові вдосконалюватись та розвивати професійні здібності.

Обов’язкові вимоги:

- громадянство України;

- вища освіта, не нижче бакалавра, молодшого бакалавра;

- вільне володіння державною мовою.

Умови оплати праці:

- посадовий оклад – 5600 грн;

- надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;

- надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами).

Умови призначення на посаду:

призначення на посаду строкове до призначення на цю посаду переможця конкурсу, але не більше ніж 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Ми чекаємо на резюме кандидатів (приклад форми https://eu.docworkspace.com/d/sAEQXsk_uwtVz24W2xLKnFA) на електронну адресу kadry_hustrda@ukr.net

За результатами опрацювання резюме, ми відберемо ті, які відповідають нашому запиту, та запросимо кандидатів на співбесіду.