IT для кожного. Всеукраїнські курси про продуктове ІТ викладатимуть у 200+ закладах вищої освіти

Дата: 12.09.2023 16:35

Понад 1 000 викладачів з 213 закладів вищої освіти пройшли навчання від ІТ-компанії Genesis, Мінцифри та МОН за двома Всеукраїнськими курсами:

«Створення та розвиток IT-продуктів». Про розробку ІТ-продуктів, формування команди та аналіз поведінки аудиторії

«Маркетинг ІТ-продуктів». Про просування IT-продуктів

Це дасть змогу частково або повністю інтегрувати матеріали в освітні програми. Студенти ЗВО розвинуть навички в ІТ та здобудуть знання, які допоможуть стати конкурентоспроможними на сучасному ринку праці.

Продовжуємо розвивати проєкт, щоб запустити більше курсів, серед яких — навчання з аналітики, менеджменту, тестування, дизайну, рекрутингу та розробки програмного забезпечення. Планується, що в наступні п’ять років інтерактивні курси пройдуть 100 000 студентів з усієї України.

Кожен українець може безоплатно переглянути адаптований курс «Створення та розвиток IT-продуктів» на платформі Дія.Освіта https://osvita.diia.gov.ua/.../stvorenna-ta-rozvitok-it...

Створюємо практичну освіту