Хустська районна військова адміністрація
Закарпатська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Оголошена грантова програма, яка спрямована на підвищення кадрового потенціалу українського бізнесу

Дата: 11.08.2023 10:57
Кількість переглядів: 126

Програма USAID "Конкурентоспроможна економіка України" оголошує грантову програму, спрямовану на підвищення кадрового потенціалу українського бізнесу.  Її реалізація сприятиме швидкому перенавчанню та працевлаштуванню нових працівників в пріоритетних секторах економіки, забезпеченню безперервності і відновлення бізнесу та подальшому економічному відновленню країни. Ініціатива реалізується спільно з Міністерством економіки України. 

Один з ключових викликів для Уряду на сьогодні - покращити ситуацію на ринку праці. Адже через війну мільйони українців вимушено виїхали з країни, або переїхали з регіонів бойових дій до більш безпечних і прагнуть якнайшвидше адаптуватись на новому місці та знайти роботу. Наше завдання - допомогти їм в цьому. Ми запустили низку програм, спрямованих на інтеграцію до ринку праці внутрішніх переселенців, ветеранів, людей, що втратили роботу через закриття чи знищення окупантами підприємств. А також пропонуємо українцям можливості пройти навчання, змінити кваліфікацію, щоб отримати більш затребувану нині роботодавцями спеціальність. Ми вдячні нашим міжнародним партнерам за надання грантів компаніям, які працюють саме в цьому напрямку. Це наша спільна інвестиція в підвищення кадрового потенціалу країни”, - зазначила заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна.

Загальний обсяг фінансування грантової програми - $2 млн. У рамках програми передбачається надати близько 20 грантів обсягом від $35 000 до $150 000. Підвищення кваліфікації працівників може надати нові можливості українцям, які залишаються в країні під час війни та шукають роботу, стати стимулом до повернення для тих, хто тимчасово покинув країну, а також допоможе підприємствам, які потребують кваліфікованих працівників, щоб збільшити виробничі потужності та бути конкурентоспроможними у світі.

Війна росії проти України спричинила зростання рівня безробіття, особливо серед тих, хто був змушений релокуватися до більш безпечних регіонів України. Програми з підтримки малого та середнього бізнесу  допомагають талановитим та  мотивованим українцям, які хочуть розвивати економіку України та сприяти її перемозі. USAID продовжує докладати максимум зусиль для підтримки українців у часи безпрецедентних викликів”, – зазначає в. о. директора Місії USAID в Україні Теодора Делл. 

Подати заявку на отримання грантових коштів можуть малі та середні підприємства, бізнес-асоціації, неурядові організації, бізнес-спільноти та інші організації з розвитку підприємництва. Реалізація грантової програми сприятиме розвитку професійного навчання та підприємництва, пов’язаного з машинобудуванням, електротехнічним виробництвом, логістикою, виробництвом товарів меблевої, текстильної та інших переробних галузей, сфери індустріального дизайну та індустрії моди, розвиток навичок для експорту, міжнародної торгівлі та європейської інтеграції. 

Прийом заявок триватиме до 1 грудня 2023 року (включно). Враховуючи значний інтерес, прийом та розгляд заявок буде відбуватися поетапно з наступними дедлайнами: 28 серпня; 16 жовтня; 1 грудня 2023 року.

Детальна інформація щодо подачі заявки, необхідних документів та критеріїв відбору за посиланням: https://bit.ly/3DNQXLU.

Довідково

Програма USAID "Конкурентоспроможна економіка України" підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі. 

З усіма наявними грантовими можливостями від Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України" можна ознайомитися за посиланням https://chemonics.submittable.com/submit.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь