Сьогодні завершився обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 10.06.2023 19:33

Фото без описуПротягом тижня найкращі команди з усіх районів Закарпаття випробовували себе у військово-спортивних, культурно-інтелектуальних і патріотичних конкурсах.

Дякуємо насамперед нашим захисникам за цю можливість, а також викладачам, інструкторам та всім, хто долучився до організації дитячо-юнацьких військово-патріотичних заходів. Неабияк приємно, що серед переможців є дві команди з рідної Хустщини.

Отже, за підсумками змагань в середній віковій категорії маємо такі результати:

1 місце – «Тур'яни» (Ужгородський район);

2 місце – «Буревій» (Хустський район);

3 місце – «Королівська гвардія» (Берегівський район).

Визначили переможців і в старшій віковій категорії:

1 місце – «Альфа» (Мукачівський район);

2 місце – «Патріот» (Хустський район);

3 місце – «Прикордонник» (Берегівський район).

Хочеться відзначити ініціативу молоді, її бажання навчатися й опановувати необхідні навички, щоб захистити себе, свої родини та країну. Зараз в умовах повномасштабної війни такі заходи набувають нового сенсу.

Вітаємо призерів з перемогою! Бажаємо всім учасникам та їх керівникам наснаги, високих здобутків та нових відкриттів.