Щороку, у третю неділю травня, в Україні вшановують День пам’яті жертв політичних репресій.

Дата: 21.05.2023 10:22

Фото без описуКатування, розстріли невинних без суду і слідства, насильницькі депортації, фільтраційні табори, масові переслідування з політичних мотивів – здавалося, що все це з падінням радянської системи назавжди залишилося в історії.

Однак, після вторгнення росії в Україну ідеологічні спадкоємці тоталітарних режимів у росії знову принесли ці жахіття на українську землю.

Ukrainian Institute - Український інститут підготував карусель, щоб нагадати історичні факти про «Великий терор» та про політичні репресії загалом, вчинені радянським режимом, від яких постраждала Україна.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису