Українці з французького міста Сен-Назер передали Закарпаттю гуманітарну допомогу

Дата: 18.05.2023 20:09

Фото без описуЗакарпаття отримало гуманітарну допомогу від української громади з Франції. Серед переданого – медикаменти, матраци, подушки та інші речі першої необхідності.

Вантаж вагою 9 тонн спрямувала громадська асоціація «Дружба» з міста Сен-Назер, повідомив голова ОВА Віктор Микита.

«Весь цивілізований світ підтримує нас, і сьогодні бачимо черговий хороший приклад цього. Ми дуже вдячні українцям за кордоном, які продовжують підтримувати нашу країну та наших людей», – зауважив очільник області.

За його словами, найближчим часом вантаж, який сьогодні отримали за сприяння депутата Мукачівської міськради Олександра Яцканича і благодійного фонду «Промінь надії України», відправлять у східні регіони країни.

Зокрема, велику кількість медикаментів спрямують до Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова, де рятують життя нашим військовим, а також безпосередньо на передову до українських захисників, які тримають Бахмутський напрямок.Фото без опису