У Пилипецькій громаді на Хустщині розпочали реконструкцію будівлі для довготривалого розміщення ВПО

Дата: 16.05.2023 17:11

Фото без описуСьогодні керівництво Закарпатської ОВА відвідало Пилипецьку громаду на Хустщині. Тут розпочали реконструкцію будівлі для довготривалого розміщення двадцяти семи осіб з-поміж ВПО, житло яких знищили окупанти під час вторгнення.

Триває облаштування окремих кімнат для проживання, санвузла, кухні та технічного приміщення. Водночас буде створено комфортний простір навколо будівлі, що поруч із новою амбулаторією.

Роботи планують завершити в липні поточного року.

До фінансування проєкту долучились і чеські партнери з гуманітарної організації «Людина в біді».

Дякуємо кожному, хто підтримує українців, котрі зараз перебувають у складних життєвих обставинах. Разом все подолаємо!Фото без описуФото без опису