В День пам’яті та примирення в Хусті вшанували жертв Другої світової війни

Дата: 08.05.2023 15:27

Фото без описуЗлочини проти людяності не мають ані виправдань, ані строків давності, бо без правди про минуле не буде майбутнього!

У День пам’яті та примирення голова Хустської РВА Віктор Сабадош разом з представниками органів місцевого самоврядування Хустщини вшанували жертв Другої світової війни і кожного, хто боровся з нацизмом. Ціна українців у цій боротьбі – близько 8 млн загиблих.

Нині, як і 78 років тому, ми знову відстоюємо свою свободу, демократію, цивілізованість та європейські цінності проти імперських амбіцій Росії. Щодня і щохвилини втрачаємо найцінніше – наших найкращих людей. Та зло завжди закінчує однаково – його знищують. Україна й українці переможуть.

Низький уклін усім захисникам Батьківщини різних поколінь!

Пам'ятаємо загиблих. Шануємо живих Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису🇺🇦