До уваги представників бізнесу Хустського району

Дата: 04.05.2023 22:18

Запрошуємо суб’єктів господарювання усіх форм власності на зустріч із представниками Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області, яка відбудеться 11 травня 2023 року об 11.00 в малому залі Хустської районної військової адміністрації.

На ваші питання готові відповісти: начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області Сніжана ЛОКЕС, начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Юлій ШИМОН, начальник управління фітосанітарної безпеки Олег ДЕМЧИНСЬКИЙ, начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Сергій ШУБЕРТ, начальник управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Анатолій РИЖИКОВ, начальник сектору з реєстрації сільськогосподарської техніки Іван КОБАЛЬ, директор Закарпатської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби Вячеслав САДВАРІ.

В заході також візьмуть участь заступник голови Закарпатської обласної військової адміністрації  Василь ІВАНЧО,  голова Хустської районної військової адміністрації  Віктор САБАДОШ та начальник Хустського районного управління поліції Володимир ЩАДЕЙ.­­­

Під час зустрічі ви зможете отримати  актуальну, важливу та необхідну для вашого бізнесу інформацію. Зокрема, з питань:

Безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини

- Вимоги до експорту бджоломаток до країн членів Європейського союзу (для пасічників);

- Порядок отримання сертифікату здоров’я при експорті харчових продуктів нетваринного походження, офіційних сертифікатів при експорті харчових продуктів тваринного походження та побічних продуктів тваринного походження;

- Національні вимоги при виробництві харчових продуктів тваринного походження (бійні, ковбасні цехи, молокопереробні, рибопереробні).

Фітосанітарної безпеки

Основні вимоги до насіння сільськогосподарських культур та садивного матеріалу;

Дотримання регламентів застосування пестицидів при проведенні заходів по захисту рослин від шкідливих організмів.

Санітарно-епідеміологічного нагляду

Основні вимоги санітарного законодавства для початку функціонування дитячих оздоровчих закладів (таборів);

Основні вимоги санітарного законодавства щодо отримання дозволу на роботу з джерелами іонізуючого випромінювання.

Захисту прав споживачів

Забезпечення дотримання законодавства про захист прав споживачів при реалізації непродовольчої групи товарів;

Дотримання вимог Закону України «Про рекламу».

Реєстрації сільгосптехніки

Порядок реєстрації сільськогосподарської техніки.

Надання лабораторних послуг

Дослідження води, сировини та готових харчових продуктів;

-  Дослідження зернових та кормів для тварин;

- Проведення замірів мікроклімату, освітленості, вібрації, шуму, швидкості руху повітря, рівня іонізуючого випромінювання;

- Дослідження змивів з об’єктів навколишнього середовища;

- Дослідження на визначення причин захворюваності та загибелі тварин, бджіл та риби.

Чекаємо на вас!