Обмін ламп розжарювання на LED-лампи продовжується, – Укрпошта.

Дата: 03.05.2023 08:40

Фото без описуТі, хто не користується Дією і не реєструвався на обмін, – до 5 травня можуть обміняти старі лампочки в усіх доступних відділеннях Укрпошти, якщо там будуть світлодіодні лампи.

Із 6 травня приймати лампи розжарювання для обміну будуть тільки центральні відділення Укрпошти в обласних центрах, де зберігається найбільший попит і потреба.

Нагадаємо: для обміну потрібно мати паспорт, РНОКПП та лампи. Кожен українець може обміняти до 5 ламп старого зразка з будь-яким цоколем на аналогічну кількість світлодіодних ламп.

За 3 місяці від початку старту програми українці обміняли близько 18,2 млн ламп. Найбільший попит був на Київщині, де мешканці обміняли вже близько 2,5 млн ламп, та у Дніпропетровській області, де кількість обміняних лампочок складає вже майже 2 млн.

Наразі до обміну доступно ще 17 млн ламп. Ще 5 млн ламп очікують найближчим часом. У програмі обміну взяли участь понад 3,5 млн українців.