На Закарпатті працює портал для пошуку та надання допомоги

Дата: 02.05.2023 14:13

Закарпатською обласною державною адміністрацією – обласною військовою адміністрацією створено цифровий інформаційно-довідковий портал „Допомога Закарпаттяˮ https://dopomoga.digital-zakarpattia.com.ua/.

Даний портал призначений для надання можливості мешканцям Закарпатської області та внутрішньо переміщеним особам (ВПО) отримати всю необхідну довідкову інформацію (про житло, матеріальну та гуманітарну допомогу, медичну та психологічну допомогу, пошук роботи тощо) та звернутись за допомогою в рамках єдиного посилання.

Також на Порталі можна:

Подати заявку на отримання часткової компенсації за придбання альтернативних джерел енергії для місцевого бізнесу в рамках проєкту „Energy helpˮ;

Оформити заявку на отримання матеріальної допомоги або проходження оздоровлення для військових та родин зниклих безвісти чи загиблих захисників;

Подати заяву до  набору до обласного центру підготовки населення до національного спротиву.