Хустська РВА та Держпродспоживслужба в Закарпатській області підписали Меморандум про співробітництво

Дата: 16.03.2023 11:33

Фото без описуСьогодні, 16 березня 2023 року, голова Хустської РВА Віктор Сабадош та начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області Сніжана Локес підписали Меморандум про співробітництво.

В умовах воєнного стану співпраця державних інституцій, яка здійснюється на засадах партнерства, із чітко визначеною метою, на підставі законності та прозорості, є вкрай важливою!

З метою взаємодії та ефективної системи комунікації Сторони спільно узгодили низку ключових напрямків подальшої діяльності. Зокрема, домовились про обмін досвідом, розробку програм, підготовку аналітичних та маркетингових досліджень, проведення конференцій, круглих столів, консультацій тощо.

Разом до Перемоги🇺🇦Фото без описуФото без опису