Закарпатські підприємці отримають компенсацію за придбані альтернативні джерела електроенергії

Дата: 15.03.2023 09:15

Фото без описуНа Закарпатті продовжує діяти програма «Energy Help». Комісія й надалі розглядає та погоджує заявки бізнесу на отримання компенсації за придбані альтернативні джерела електроенергії, повідомив заступник голови ОВА Василь Іванчо.

«Ситуація зі світлом завдяки невтомній роботі енергетиків стабілізувалася, однак продовжуємо підтримувати підприємців. Варто зауважити, що зараз збільшилася кількість заявок на відшкодування за відновлювальні джерела електроенергії», – підкреслив заступник голови ОВА.

За його словами, від початку дії програми погодили часткову компенсацію 137 представникам бізнесу, 44 з яких придбали саме сонячні батареї, акумулятори, зарядні станції, інвертори.

Стабільна робота кожного підприємства та турбота про екологію і чисте повітря – альтернативні джерела енергії.