Пілотний проєкт щодо ощадливішого використання електроенергії

Дата: 07.03.2023 19:51

Фото без описуВже місяць по всій країні триває пілотний проєкт щодо ощадливішого використання електроенергії.

Закарпатці у відділеннях Укрпошти у кожному населеному пункті області мають можливість обміняти 5 ламп розжарювання на таку ж кількість економних. Згідно з офіційними даними в області обміняли вже 220087 штук.

Дякуємо краянам за свідомий підхід і посильний внесок у збереження стабільності в енергосистемі країни.

А ще хочемо нагадати, що даний проєкт реалізується у межах міжнародної технічної допомоги за підтримки Європейського Союзу.  Для обміну існує два варіанти. Можна просто прийти у відділення Укрпошти з паспортом та ідентифікаційним кодом і принести 5 жарівок. Також можна зареєструватись для обміну через додаток ДІЯ, вказавши відділення, в якому вам зручно обміняти лампи, а також вибрати лампи, якого цоколю ви хочете отримати. Коли необхідні енергоощадні лампи будуть в наявності, їх вам забронюють та надішлють повідомлення.