Хочу підняти український прапор над своїм рідним містом, – Тетяна Ковальова про мотивацію і вступ до «Гвардії наступу»

Дата: 27.02.2023 08:51

Фото без описуДівчина народилася та виросла на Донеччині, однак її дім ще з 2014 року перебуває під російською окупацією

До війни Тетяна вела активну громадську діяльність та займалася волонтерством. Сьогодні вона продовжує робити цю добру справу, але розуміє, що хоче і може більше

«Коли почула про набір в штурмову бригаду, мені дуже сподобалася назва "Лють". Привернуло увагу, що не було обмежень – запрошували й чоловіків, і жінок. Я відчуваю, що можу бути корисною, адже маю навички надання першої домедичної допомоги, пройшла курси з аеророзвідки. Мене надихає досвід ізраїльської армії, там багато жінок-військовослужбовців. Я дуже хочу бути корисною, брати участь у визволенні України», – каже Тетяна.

Джерело: МВС України

Більше за посиланням: https://bit.ly/3ITrB2t