"Гвардія наступу": час повертати своє!

Дата: 24.02.2023 07:55

Фото без описуТисячі добровольців подаються до штурмових бригад МВС, щоби нищити ворога та звільнити окуповані землі України – аж до Криму.

Міністерство внутрішніх справ України ініціювало створення спеціальних бригад у складі бойових підрозділів Національної поліції, Державної прикордонної служби та Національної гвардії. Вони братимуть участь у штурмових діях, тобто у прориві ліній оборони ворога та наступі. Вступити можуть як військові з досвідом, так і цивільні добровольці, але треба пройти кілька тестів.

Відомо, що цей проєкт почав готувати Денис Монастирський, який нещодавно трагічно загинув разом із підлеглими при падінні гвинтокрила у Броварах. Зараз його справу продовжує Ігор Клименко.

Більше про “Гвардію наступу” та як до неї долучитися - в сюжеті М-Студіо