24.02.2022 — 24.02.2023

Дата: 24.02.2023 10:22

Фото без описуЦей рік залишив глибокі шрами на наших серцях. Цей рік змінив нас назавжди.

Буча. Ірпінь. Вінниця. Дніпро. Бахмут... Душа розривається навпіл. Сльози матері, горе батька, розпач дитини... Ми ніколи не пробачимо російським вбивцям і катам. Помстимося.

У цій боротьбі платимо занадто високу ціну. Але не зламаємося. Нашею зброєю стала сміливість, нашею бронею - згуртованість. «Київ за три дні» перетворився у крах країни-терористки.

Сьогодні в молитві згадаємо кожного, кого забрала ця війна. Схилимо голови, і вшануємо світлу памʼять наших небесних Янголів-охоронців, які поклали своє життя за незалежну та вільну Україну.

Дякую усім хоробрим, неймовірним Людям, які допомагають, підтримують, не здаються.

Ми вистоїмо.

Із вірою у перемогу та ЗСУ!

Голова Хустської РВА

Віктор САБАДОШ