Рятувальники із Закарпаття вирушили до Туреччини

Дата: 07.02.2023 20:37

Фото без описуТисячі людей загинули під завалами житлових будинків унаслідок найбільшого землетрусу в Туреччині за останнє століття, десятки тисяч потребують невідкладної допомоги.

Сьогодні із Закарпаття до Туреччини вирушили фахівці Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України, повідомив очільник області Віктор Микита.

«25 висококваліфікованих спеціалістів, 10 службових собак, спецтехніка та обладнання – все для того, щоб група могла автономно працювати на будь-якій локації», – прокоментував голова Закарпатської ОВА.

За його словами, група забезпечена супутниковими терміналами Starlink, дронами, технікою та всім необхідним обладнанням для виконання завдань на місці пошуково-рятувальної операції. Головне завдання – врятувати якомога більше людей та ліквідувати наслідки надзвичайної ситуації природного характеру.Фото без описуФото без опису