Закарпатські аграрії отримають понад 82 млн грн за програмою «єРобота»

Дата: 03.02.2023 21:00

Фото без описуНаша область лідирує за сумою і кількістю погоджених грантів на закладення садів та створення теплиць. Аграрії краю отримають понад 82 млн грн у межах урядової програми «єРобота».

Завдяки цьому 12 суб’єктів господарювання матимуть можливість висадити більш ніж дві сотні гектарів фундука, волоського горіха, яблунь, лохини і чорниці, ще 2 агропідприємства отримають грант для будівництва модульних теплиць.

Це високі показники, які вкотре доводять, що наш край має чимало можливостей для розвитку сільського господарства, а бізнес – готовий працювати щоденно.

Така державна програма не тільки сприятиме створенню додаткових робочих місць, а й дозволить аграрному сектору Закарпаття вийти на новий рівень.