«Домашнє тепло»: На Хустщині відкрили центр соціальної підтримки дітей та сімей

Дата: 20.12.2022 16:46

Фото без описуУ Горінчівській територіальній громаді запрацював Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Домашнє тепло».

Перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький зауважив, що це перший в області заклад такого типу, покликаний допомагати дітям та сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.

«Унікальність Центру в тому, що функціонуватиме він не лише з бюджету громади, а й завдяки підтримці волонтерів і благодійників», – прокоментував Мирослав Білецький.

За його словами, відкриття осередку – зразок взаємодії влади та громади і волонтерів. У межах цієї співпраці в закладі зробили ремонт, закупили нові меблі, обладнання та іграшки. Загалом понад 40 вихованців зможуть знайти тут домашній затишок, тепло і любов. До речі, сьогодні тут уже проживають 20 діток.

Проєкт вдалося втілити у життя за кошти благодійних фондів «Майбутнє – дітям», «Волонтери Закарпаття», «Хата не з краю».