Як допомогти дитині, що отримала інвалідність: в Україні створили корисний посібник

Дата: 20.12.2022 15:21

Міністерство соціальної політики інформує, що Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) разом із навчально-реабілітаційним центром „Джерело“ підготували брошуру „Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям“.

Брошура містить інформацію про порядок дій для оформлення інвалідності дитині, види допомог та підтримки, на які має право дитина з інвалідністю, та порядок їх отримання, інклюзивну освіту, а також рекомендації щодо батьківської підтримки дитини, облаштування домашнього та освітнього простору тощо.

Завантажити брошуру можна за посиланням: https://www.unicef.org/ukraine/documents/acquired-disability

Будемо вдячні за розповсюдження зазначеної брошури на наявних інформаційних ресурсах (офіційні сайти, сторінки в соціальних мережах), серед установ, закладів, структур, які надають послуги сім’ям з дітьми, які отримали травми і поранення, які призвели / можуть призвести до інвалідності (в т.ч. органів соціального захисту населення, центрів надання адміністративних послуг, закладів охорони здоров’я, освіти, надавачів соціальних, реабілітаційних послуг тощо), з метою організації подальшого інформування сімей з дітьми.