На Закарпатті розпочалися рейди з виявлення незаконних рубок і продажу хвойних дерев

Дата: 10.12.2022 09:05

Фото без описуТрадиційно у цей період на Закарпатті посилено стежать за тим, аби у лісах нелегально не вирубували, а на ринках не збували такі ялинки.

Для цього створили тимчасову робочу групу при ОВА, яка вживатиме заходів щодо запобігання здійснення правопорушень під час заготівлі дерев хвойних порід в період підготовки до Нового року. Вона працюватиме до середини січня, повідомив перший заступник очільника області Мирослав Білецький.

До складу групи увійшли представники обласних осередків Державної екологічної інспекції, ГУНП та лісового господарства.

Члени групи проводитимуть рейди по всій області та стежитимуть за дотриманням чинного законодавства. А закарпатцям радять при придбанні новорічної красуні стежити за тим, чи є на ній чіп, який підтверджує законність її рубки у спеціально відведеному для цього місці.

Порушникам доведеться відшкодовувати збитки за кожне самовільно зрубане хвойне насадження – від 544,82 грн до 5059,08 грн.