26 листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодоморів

Дата: 25.11.2022 16:32

Фото без опису🕯️Щороку, четвертої суботи листопада, в Україні вшановується пам'ять жертв Голодоморів.

У ХХ столітті українці пережили їх тричі. Наймасштабнішим та найжорстокішим з яких, безумовно, був штучно створений Голодомор-геноцид 1932-1933 років, через який загинуло до 10 мільйонів людей.

Геноцидні настрої — це історична риса росіян. Як 90 років тому, так і нині вони прагнуть знищити нас як націю. У цій війні росія знову становить загрозу для продовольчої безпеки світу. Ці трагічні події наочно показують всім, наскільки важливо пам'ятати минуле і відновлювати історичну справедливість, щоб не допустити, аби подібне повторювалося. Ніде й ніколи!

До дня пам'яті жертв голодоморів у Хусті відбувся мітинг-реквієм. Заступник голови Хустської РВА Степан Бобик разом з представниками районної та міської рад, війського комісаріату, духовенства, служб та установ міста — хвилиною мовчання, молитвою, покладанням лампадок вшанували пам'ять закатованих голодною смертю співвітчизників.

Закликаємо кожного завтра, 26 листопада, о 16.00 запалити на підвіконні свічку. Нехай цей вогник символізує нашу скорботу і незгасний спомин про невинно загублені життя українців.

Ми пам’ятаємо! Світ визнає!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису