Віктор Микита провів зустріч із делегацією Естонської Республіки

Дата: 02.11.2022 17:05

Фото без описуНа Закарпатті з робочим візитом перебуває делегація Естонської Республіки на чолі з Першим віцеспікером Рійгікогу Хелір-Валдором Сеедером.

«Від початку повномасштабного вторгнення естонські партнери підтримують Україну як озброєнням і матеріально-технічним забезпеченням, так і на дипломатичному фронті», – наголосив під час зустрічі з колегами очільник ОВА Віктор Микита.

Зокрема, минулого місяця країна затвердила новий пакет військової допомоги Україні, до якого увійшло зимове спорядження, екіпірування та боєприпаси. Також Естонія підтримала ініціативу щодо створення міжнародного трибуналу та долучилася до позову проти Росії до Міжнародного суду ООН.

«Під час зустрічі з делегацією поінформував колег про суспільно-економічну та безпекову ситуацію в регіоні, зокрема напрацювання механізмів допомоги вимушеним переселенцям.

Дякуємо партнерам за підтримку й сподіваємося на подальшу співпрацю», – зазначив голова Закарпатської ОВА.Фото без опису