Хустщина долучилася до Всеукраїнської акції «Все є Україна»

Дата: 22.10.2022 22:25

Фото без описуСьогодні голова Хустської РВА Віктор Сабадош разом зі студентами Хустського ліцею сфери і послуг №4 взяли участь у Всеукраїнському флешмобі «Все є Україна».

Захід покликаний об’єднати педагогів, здобувачів освіти, щоб висловити свою підтримку та вдячність Збройним Силам України.

Стяг, який Закарпаття прийняло від Івано-Франківської ОВА - особливий. Його привезено із зони бойових дій у Запорізькій області.

У невимушеній атмосфері також поспілкувалися із внутрішньо переміщеними особами, які зараз проживають на Хустщині. Відкриті діалоги дозволили краще визначити нагальні потреби, які допоможуть цим людям почуватися комфортно і безпечно в нашому краї.

"Не вистачить слів, аби виразити всю вдячність Збройним Силам - ви найкращі. На вас тепер тримається Україна. Завдяки вам у нас є завтра.

Дякую всім українцям, які об'єдналися і кожен на своєму місці тримає ситуацію. У нас надзвичайний народ і неймовірна країна!", - зазначив Віктор Сабадош

Разом ми сильні!

З вірою у Перемогу!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису