Закарпаття отримало понад тисячу ліжок для ВПО

Дата: 18.10.2022 19:40

Сьогодні область отримала 1050 ліжок з матрацами для вимушено перемішених осіб. Про це повідомив заступник голови Закарпатської ОВА Петро Добромільський.

«Меблі розподілимо у 28 закладів у громадах краю, котрі нещодавно облаштували для середньострокового проживання переселенців. Завдяки цьому вдалося створити додаткові місця й зробити перебування ВПО в нашому регіоні ще комфортнішим», – зазначив заступник очільника області.

За його словами, в цих локаціях розселятимуть внутрішньо переміщених осіб особливо вразливих категорій, зокрема багатодітні сім’ї, тих, котрі мають дітей з інвалідністю, людей з інвалідністю, старшого віку тощо.

Петро Добромільський подякував віцепрем’єр-міністру - міністру з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірині Верещук і міжнародним організаціям за таку необхідну допомогу.