В Хусті вшанували пам'ять загиблих захисників України

Дата: 14.10.2022 15:05

Фото без опису????????14 жовтня відзначаємо одразу три значущі свята - День захисників та захисниць України, Покрову Пресвятої Богородиці й День козацтва.

Сьогодні ми безмежно дякуємо мужнім, неймовірним Людям, нашим сучасним козакам, абсолютним Героям, які щодня невтомно й відчайдушно борються за спокій, незалежність та цілісність України: бійцям на фронті, медикам у шпиталях, рятівникам, волонтерам… Всім, завдяки кому маємо змогу обійняти рідних, будувати плани на завтра, просто жити! Ви – найкращі! Саме тому вами захоплюється весь світ.

Хвилиною мовчання і покладанням квітів біля пам'ятника янголу-революціонеру керівництво Хустського краю вшанувало полеглих бійців, які назавжди залишаться у наших серцях частиною хороброї нації, що відчайдушно боролася за щасливе майбутнє своїх співвітчизників.

Ми обов’язково здобудемо перемогу. І це буде найкращим доказом того, що все не марно...

У щирій молитві звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро, захист і благополуччя нашого народу. Нехай на всіх нас зійде Божа ласка, а душі наповняться любов’ю і безмежною надією.

Слава Україні!

Вічна слава Героям!Фото без описуФото без описуФото без опису