Голова Хустської РВА Віктор Сабадош взяв участь у робочій нараді щодо утримання апаратів районних рад

Дата: 29.09.2022 21:32

Фото без описуСьогодні голова Хустської РВА Віктор Сабадош взяв участь у робочій нараді з головами райрад та районних військових адміністрацій області, яку провів очільник краю Віктор Микита.

Посадовці обговорили питання утримання апаратів районних рад, їхнього сталого функціонування, а також утримання робочих приміщень і будівель.

Надходжень у бюджети райрад практично немає, окрім сплати за оренду майна. Цих коштів не вистачає на покриття комунальних послуг у зимовий період та на виплату зарплат.

Обставини об’єктивні, і проблемні питання є в усіх районах без винятку. Водночас ми разом будемо шукати шляхи їх вирішення. Є взаєморозуміння та спільні позиції.

Лише злагодженими діями зможемо досягнути ефективного результату, що особливо важливо в умовах воєнного стану.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису