У 18 закарпатських ЦНАПах доступна послуга єМалятко

Дата: 28.09.2022 09:24

Фото без описуБатьки новонароджених можуть скористатися комплексною послугою єМалятко у 18 ЦНАПах Закарпаття. Про це інформує заступник очільника області Олександр Пацкан.

«Державний сервіс дозволяє отримати 10 послуг за одним зверненням без необхідності відвідування купи установ. Подати заяву, окрім порталу Дія, можна також офлайн у ЦНАПі. Консультанти допоможуть зробити це швидко та зручно», – зазначив Олександр Пацкан.

Отримати послугу, зокрема, можна в ЦНАПах у м. Берегово, Мукачево, Ужгород, Тячів, Рахів, Свалява, Чоп, Перечин, смт Батьово, Вишково, Великий Березний, селах Вільхівці, Оноківці, Білки, Поляна, Довге, Кам'янське, Холмок.

Заступник голови ОВА додав, що ще 24 центри області зараз підключають єМалятко, також триває навчання фахівців цих осередків.

«Працюємо над удосконаленням мережі ЦНАПів, аби мешканці Закарпаття могли отримувати ще більше потрібних послуг у найближчому центрі з мінімальною кількістю відвідувань», – підкреслив Олександр Пацкан.