Ментальне здоров’я: як подбати про дитину

Дата: 19.09.2022 09:20

Фото без описуВ умовах, коли країна щодня бореться з агресією, а ми щоденно відчуваємо стрес, підтримка ментального здоров’я набуває все більшого значення. Особливо це стосується дітей, підтримки їхнього гармонійного емоційного стану.

Це питання сьогодні обговорюється в багатьох площинах – на державному рівні, громадськістю, психологами. Вже ініційовано низку програм та проєктів, які покликані сприяти розвитку психологічного здоров’я нації.

Зокрема, Перша леді України Олена Зеленська ініціювала Національну програму психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, Національна служба здоров’я України закуповує та включає до пакетів послуг надання психологічної допомоги, громадськість організовує заходи для допомоги дітям.

Про такі ініціативи говорили на відкритій онлайн-дискусії у межах кампанії ЮНІСЕФ «Спільно до навчання» – «Ментальне здоров’я: як подбати про дитину».