День пам'яті жертв фашизму

Дата: 11.09.2022 10:39

Фото без описуЗ 1962 року у другу неділю вересня увесь світ вшановує пам’ять жертв фашизму.

Україна належить до країн, які найбільше постраждали від фашизму в роки Другої світової війни. Прямі втрати населення – вбиті та померлі від поранень або голоду, зниклі безвісти – становлять понад 8 мільйонів осіб.

Сьогодні, на жаль, історія повторюється! Вторгнення Російської Федерації на нашу землю наочно показало, що путінська росія потворно наслідує усі ганебні методи тоталітарного режиму, фактично вчиняючи геноцид українського народу в XXI столітті.

Ми не забудемо й не пробачимо жоден злочин! Нехай пам’ять про всіх жертв фашизму живе у наших серцях і гуртує нас у спільній боротьбі за єдність, неподільність нашої держави, свободу та незалежність українського народу.

Схиляємо голови й молимось за вічний спокій усіх загиблих тоді... і зараз.

Світла пам’ять померлим, честь і слава живим Героям!