Віктор Микита привітав представників спортивної спільноти краю напередодні професійного свята

Дата: 09.09.2022 15:36

Фото без описуНапередодні Дня фізичної культури і спорту голова ОВА Віктор Микита привітав й відзначив найкращих спортсменів, тренерів та діячів спорту Закарпаття.

«В умовах воєнного стану попри постійну небезпеку ракетних ударів наші спортсмени продовжують навчально-тренувальний процес, посідають призові місця на всеукраїнському та світовому рівнях», – наголосив Віктор Микита.

За його словами, цьогоріч звання «Майстер спорту України», «Майстер спорту України міжнародного класу», «Заслужений тренер України» отримали близько 30 спортсменів краю.

Також сьогодні голова Закарпатської ОВА одинадцятьом із них вручив почесні звання:

- «Заслужений тренер України» (футбол серед осіб з інвалідністю (вади слуху) – Андрію Чегілю;

- «Майстер спорту України» (спортивне орієнтування) – Олександру Желізняку;

- «Майстер спорту України» (таеквондо) – Дарині Королович;

- «Майстер спорту України» (художня гімнастика) – Дар’ї Баганич;

- «Майстер спорту України» (художня гімнастика) – Валерії Семеніхіній;

- «Майстер спорту України» (художня гімнастика) – Таїсії Таран;

- «Майстер спорту України» (художня гімнастика) – Поліні Замлинській;

- «Майстер спорту України» (художня гімнастика) – Ангеліні Сабовчик;

- «Майстер спорту України» (фехтування) – Данілу Безкоровайному;

- «Майстер спорту України» (фехтування) – Павлу Гумену;

- «Майстер спорту України» (військово-спортивні багатоборства) Руслану Тихонову.

Цьогоріч 303 закарпатським спортсменам та їхнім тренерам призначили грошові винагороди до Дня фізичної культури і спорту.

«Нам потрібна кожна перемога для підтримки ЗСУ й статусу незламної країни на міжнародній арені.

Дякую кожному за досягнення, особисту працю і самовідданість», – підкреслив очільник ОВА.Фото без описуФото без опису