Понад 40 тисяч доз вакцини проти COVID-19 отримало Закарпаття від Угорщини

Дата: 06.09.2022 15:02

Фото без описуСьогодні Закарпаття отримало 40 950 доз вакцини Pfizer проти COVID-19 за програмою підтримки Уряду Угорщини.

«Вакцини передали в Обласну клінічну інфекційну лікарню, а частину доз спрямуємо на Львівщину. Завдяки цьому навіть в умовах воєнного стану вдасться вчасно проводити цільову профілактику й покращити показники імунізації. Загальна вартість вакцин понад 800 тис. євро», – зазначив очільник ОВА Віктор Микита.

За його словами, закарпатські лікарі провели майже 770 тисяч щеплень проти COVID-19 місцевим мешканцям та вимушеним переселенцям, однак ще не все населення отримало захист від хвороби. Зараз імунізація особливо важлива, адже регіон перебуває на порозі чергового осіннього епідемічного ускладнення.

Раніше Закарпаття вже отримувало від Уряду Угорщини вакцини для захисту проти дифтерії, правцю, кашлюку, поліомієліту, гемофільної інфекції, туберкульозу.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису