Хустська районна військова адміністрація
Закарпатська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Конкурс наукових робіт для студентів та молодих вчених

Дата: 29.08.2022 11:50
Кількість переглядів: 158

Фото без опису

Державна установа «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України», Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Офіс аналітики та консультацій з питань сталого розвитку та Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення у співпраці з Програмою розвитку ООН в Україні в рамках проекту «Належна обачність щодо прав людини в глобальних ланцюгах постачання: впровадження Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини для справедливого відновлення» за підтримки Уряду Японії проводять ІІ-й Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених «БІЗНЕС І ПРАВА ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА РІШЕННЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ ТА ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ» з нагоди 25-річчя заснування інституції Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (далі Конкурс).

Конкурс спрямований на популяризацію в Україні підходу ООН, заснованого на правах людини, та Керівних принципів ООН з питань бізнесу і прав людини шляхом сприяння активізації та підтримки науково-дослідної роботи за складних обставин воєнного стану, вироблення пропозицій щодо науково-практичних рішень для забезпечення, поваги і захисту прав людини у сфері бізнесу в умовах війни та повоєнного відновлення в Україні, включно шляхом реалізації Плану відновлення України, виконання та вдосконалення відповідних галузевих політик і нормативно-правових актів.

Положення про ІІ-й Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених “Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення (завантажити)

До участі в Конкурсі запрошуються: 

– здобувачі вищої освіти (молодший бакалавр, бакалавр, магістр, аспірант, асистент-стажист, ін.);

– молоді вчені (вчені віком до 35 років включно, які мають вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня (у т.ч. кандидати наук, доктора філософії), та вчені віком до 40 років, які мають науковий ступінь доктора наук або навчаються в докторантурі).

Учасникам Конкурсу необхідно врахувати:

  • для участі у конкурсі приймаються наукові роботи, які раніше не публікувалися;
  • приймаються виключно індивідуально підготовлені наукові роботи без співавторства;
  • кожен учасник може подати не більше однієї наукової роботи;
  • автори конкурсних робіт та їхні наукові керівники відповідають за якість робіт і дотримання академічної доброчесності;
  • участь у конкурсі є безкоштовною.

До 15 жовтня 2022 року на електронну адресу Оргкомітету  contest.bhr.ua@gmail.com – необхідно надіслати: заявку щодо участі, конкурсну наукову роботу і скановану копію рецензії наукового керівника.

Заявка щодо участі у конкурсі (завантажити)

Інформація про Положення, пріоритетні напрями досліджень у межах загальної теми Конкурсу включно, про його хід і результати розміщується на Інтернет сайтах Інституту (http://www.iepd.kiev.ua/) та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, (https://www.ombudsman.gov.ua/).

Контакти Оргкомітету: Санченко Алевтина – консультації із загальних питань та з питань співпраці (тел.+380973785236, ел. адреса: alla.sanchenko@gmail.com); Сошников Антон – консультації з питань оформлення, подачі, перевірки та допуску до участі наукових робіт  (тел.+380955031091, ел. адреса: antonsoshnykov@gmail.com); Токунова Анастасія – консультації з питань оформлення, подачі, прийому наукових робіт (тел.+380953694272, ел. адреса: anastasiya.to@gmail.com).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь