На Закарпатті відбудеться екологічний кінопоказ від Let’s do it Ukraine

Дата: 26.08.2022 11:01

У неділю, 28 серпня 2022 року, в Ужгороді проходитиме показ фільмів на екологічну тематику.

Let’s do it Ukraine запускає серію кінопереглядів під відкритим небом у межах Всеукраїнського проєкту «Чисті пляжі разом!», який покликаний сформувати культуру правильного поводження з відходами серед відпочивальників та вивести пляжі України до рівня світових екологічних стандартів.

Дата: 28.08.2022

Час: 20:00

Локація: м. Ужгород, набережна Незалежності, 4.

Рекомендуємо взяти з собою каремат або інше місце для сидіння.

Організатор – Всеукраїнський молодіжний рух Let's do it Ukraine за підтримки Міжнародного молодіжного руху School Recycling World, міжнародного фонду PepsiCo Foundation, генерального партнера проєкту компанії PepsiCo Україна, міжнародної волонтерської організації Charities Aid Foundation America, Ужгородської міської ради та за сприяння Закарпатської ОВА.

Всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it, Ukraine – це громадська організація, яка реалізовує міжнародні, всеукраїнські та регіональні проєкти. Діє у 24 областях України. За 8 років існування об’єднала понад 3 млн учасників екопроєктах. Організація є частиною міжнародного руху «Let’s Do It World», який об’єднав вже 191 країну та понад 60 млн учасників для того, щоб піклуватися про чистоту нашої планети. Більше можна дізнатися в новинах на сайті letsdoitukraine.org

Акредитація ЗМІ за номером:

+380663192542, Дарина Скиба – національний координатор проєкту «Чисті пляжі разом!», заступник голови правління Let’s do it Ukraine.