Чемпіонат з футболу і Кубок Закарпаття мають стартувати попри воєнний стан, – Віктор Микита

Дата: 25.08.2022 17:24

Фото без описуСьогодні очільник ОВА Віктор Микита взяв участь у засіданні виконкому Закарпатської асоціації футболу та Ради президентів футбольних клубів регіону, де, зокрема, обговорили питання проведення чемпіонату області.

«Наша спільна позиція – чемпіонат з футболу і Кубок Закарпаття мають стартувати попри воєнний стан», – підкреслив Віктор Микита.

Для цього повинні бути обладнані укриття, проведені інструктажі, обмежена присутність глядачів тощо.

«З часів Другої світової війни футбол в області жодного разу не припиняв свою діяльність. Не припинить і зараз. Тому рішення прийнято. Ми розпочинаємо офіційні змагання з футболу», – резюмував голова Закарпатської ОВА.Фото без опису