На Закарпаття доставили 2000 доз вакцини від COVID-19 Janssen

Дата: 22.08.2022 13:25

Вакцину для профілактики COVID-19 Janssen доставили на Закарпаття. 2000 доз вже розподілили у заклади охорони здоров’я області. Препарати готові до використання, повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

«Флакони з вакциною п’ятидозні. Її можна використовувати для формування вакцинального комплексу, оскільки для повного курсу необхідне лише одне щеплення, а також як додаткову дозу в осіб із порушеним імунітетом та для бустера», – прокоментував Мирослав Білецький.

Довідково

Janssen – це векторна вакцина, розроблена фірмою Janssen, якою володіє компанія Johnson&Johnson. Вакцина містить знешкоджений аденовірус людини, в який вмонтовано ДНК, що кодує шипоподібний білок вірусу SARS-CoV-2. Потребує температури зберігання від +2 до +8 С. Призначена для людей віком від 18 років. В Україні для первинного курсу вакцинації вводять одну дозу.