У Службі освітнього омбудсмена відзначили високий рівень організації та проведення НМТ в області

Дата: 20.08.2022 18:09

Фото без описуФахівці Служби освітнього омбудсмена за співпраці з УЦОЯО провели моніторинг дотримання прав учасників освітнього процесу під час основної сесії Національного мультипредметного тесту в різних регіонах.

Перевірили, зокрема, й тимчасовий екзаменаційний центр у Хусті. Тут вдалося створити необхідні умови для абітурієнтів та організаторів тестування.

Служба високо оцінила дії учасників під час повітряної тривоги: всі організовано та спокійно перемістилися в укриття й перебували там понад годину до відбою.

Тестування розпочали вже після закінчення повітряної тривоги, жодних порушень упродовж сесії не виявили. Працівник Служби також поспілкувався з абітурієнтами про їхні враження від проходження НМТ.

Зауважимо, що головним критерієм вибору приміщення для проведення НМТ була наявність укриттів, належного доступу до інтернету та комп’ютерного обладнання.