Очільник ОВА Віктор Микита зустрівся з підприємцем і меценатом закарпатського походження Алексом Ровтом

Дата: 18.08.2022 22:31

Фото без описуГолова ОВА Віктор Микита провів робочу зустріч з Алексом Ровтом, Почесним консулом України в угорському Сегеді, підприємцем і меценатом закарпатського походження.

Під час обговорення порушили питання співпраці з гуманітарними фондами США, підтримки економіки нашого регіону у воєнний час, розвитку підприємств і поточних проєктів та інше.

Алекс Ровт повідомив, що сьогодні чи не найбільша українська громада проживає в Нью-Йорку, а це сотні тисяч людей. Велика кількість із них – наші земляки. Також він відзначив, що мер Нью-Йорка Ерік Адамс опікується питаннями вимушено переміщених осіб з України і цікавиться Закарпаттям.

Тож, користуючись можливістю, Віктор Микита запросив п. Еріка Адамса відвідати наш регіон.

«Отримали позитивне рішення й очікуємо на приїзд одного з найвпливовіших посадовців США у жовтні поточного року, – прокоментував голова ОВА. – Подякував Алексу Ровту за увагу до Закарпаття та всебічну підтримку. Домовилися підтримувати зв’язок і взаємодіяти у низці важливих для регіону питань».Фото без опису