Закарпаття передало одеським рятувальникам сучасний спеціалізований човен

Дата: 04.08.2022 07:56

Фото без описуСучасний рятувальний човен Magnum та спецобладнання для проведення невідкладних робіт на воді Закарпаття передало працівникам ГУ ДСНС в Одеській області.

«Спеціалізовану техніку залучатимуть у рятувальних операціях і, можливо, для супроводу операцій з транспортування зерна з місцевих портів», – зазначив очільник ОВА Віктор Микита.

За його словами, човен виготовлений зі склопластику та має низький надводний борт для полегшення рятувальних операцій, системи самовідкидання й самовиправлення, оснащений дизельним бортовим двигуном водометного типу, а на борту встановлене сучасне навігаційне обладнання Garmin.

Також керівник Закарпаття додав, що техніку вдалося отримати завдяки співпраці з обласним благодійним фондом «Дім милосердя» та THK Stiftelsen (Норвегія) за координації Ужгородської РВА.