Петро Добромільський оглянув житло для ВПО на Іршавщині та Тячівщині

Дата: 05.08.2022 13:48

На Закарпатті продовжують облаштовувати середньо- та довгострокове житло для вимушених переселенців.

Днями за дорученням голови ОВА Віктора Микити заступник очільника області Петро Добромільський спільно з представниками МОМ та міжнародної гуманітарної організації «Люди в біді» оглянув такі осередки на Тячівщині й Іршавщині.

«Щоб вчасно стартував навчальний процес, необхідно подбати про розміщення людей, котрі зараз проживають у закладах освіти. Партнерські організації активно долучаються до ремонту приміщень, які стануть новою оселею для ВПО», – наголосив Петро Добромільський.

За його словами, невдовзі розпочнуть роботи в будівлях Тереблянського житлового кварталу та Білківського професійного аграрного ліцею, де зможуть розмістити близько 500 вимушено переміщених осіб.

Також під час робочої поїздки заступник голови ОВА разом із партнерами ознайомився з функціонуванням дитячого оздоровлювального закладу «Берізка» у Тячівському районі. Міжнародні організації готові долучитися до створення ще комфортніших умов в осередку, де зможуть проживати близько 70 осіб. Йдеться про родини з дітьми, людей літнього віку та інших вразливих категорій ВПО.