Із серпня 2022 року купити антибіотики в Україні можна буде лише за електронним чи паперовим рецептом

Дата: 31.07.2022 14:35

Фото без опису

Отримати рецепт на антибіотик можна у будь-якого лікаря незалежно від того, чи укладена у вас декларація з якимось конкретним лікарем, де саме прописана і проживає людина. Але важливо, щоб особа, яка звернулася за рецептом, була зареєстрована в системі eHealth.

Лікар  може виписати як електронний рецепт, який прийде на мобільний номер пацієнта у вигляді СМС з кодом, так і паперовий рецепт. Очікується, що в майбутньому паперові рецепти повністю будуть замінені на електронні.

Зверніть увагу: в рецепті зазначено не конкретну торговельну назву медичного препарату, а діючу речовину, що дозволяє в аптеці вибрати прийнятну для себе форму препарату та цінову категорію.

Якщо у вас залишились запитання, ви можете поставити їх фахівцям Гарячої лінії Міністерства охорони здоров’я за номером 0 800 505 201 або 0 800 60 20 19