З Днем Української Державності

Дата: 28.07.2022 12:28

Фото без описуСьогодні, 28 липня, вперше відзначаємо важливе свято для нашої країни - День Української Державності, щоб раз і назавжди відокремити себе від росії і випалити з пам’яті фейки про спільне походження...

Бо Україна - це тисячолітня історія нескореного багатомільйонного народу, який завжди мав власну мову, унікальні звичаї та символи, могутнє військо й мужніх героїв. І нині ми страшними жертвами боремось, щоб не втратити те, що маємо.

З цієї нагоди керівництво Хустської РВА разом із військовослужбовцями, ветеранами війни, представниками державних органів, управлінь, депутатського корпусу та громадськості взяли участь в урочистих заходах до Дня Української Державності.

Бути єдиними і працювати разом на перемогу – ось найважливіше теперішнє національне завдання.

Низько схиляємо голови перед захисниками, які відчайдушно боронять нашу незалежність та кожен клаптик рідної землі, ціною власного життя.

Україна була, є, буде!

Вистоїмо!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису