Працівники сервісних центрів МВС області пройшли національне тестування Цифрограм

Дата: 12.07.2022 15:02

Фото без описуБлизько 22 тисячі закарпатців уже дізналися свій рівень цифрової грамотності завдяки Цифрограму. Йдеться про освітян, держслужбовців, медиків та інших громадян. Про це повідомив Олександр Пацкан, заступник голови ОВА.

«Уміння користуватися сучасними сервісами полегшують роботу фахівців, а їхня цифрова компетентність визначає якість та оперативність надання послуг», – наголосив Олександр Пацкан.

За його словами, до національного тесту із цифрової грамотності долучилися й працівники сервісних центрів МВС в Закарпатській області. Близько 70 фахівців склали тест на високому рівні, зауважив Павло Яцина, заступник начальника регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в області.

«Після складання тесту всі спеціалісти отримали електронний сертифікат, в якому вказано рівень знань та загальну кількість балів», – підкреслив Павло Яцина, додавши, що володіння цифровими навичками – це необхідність сьогодення.