Віктор Микита: «Співпраця на рівні регіонів-партнерів – запорука підтримки України сьогодні»

Дата: 09.07.2022 10:47

Фото без описуРобота на міжнародних майданчиках щодо закріплення позицій України потрібна на усіх рівнях, зокрема і на рівні регіонів-партнерів. Про це йдеться у дописі голови Закарпатської ОВА Віктора Микити у фейсбуці.

«На перший погляд здається, що це може бути не так ефективно, як у міждержавних масштабах. Однак останні два дні нашої роботи показали, що співпраця на рівні регіонів та громад – це результати, яких ніхто не очікував», – зауважив Віктор Микита.

За його словами, саме така робота дає можливість достукатися до звичайних людей, простих пересічних жителів країни-партнера, які формують суспільну думку.

«Ми дякуємо за довіру керівництву держави, котре доручило нам цю важливу місію.

Наш обов’язок – підтримати лідера – Президента України, Верховного Головнокомандувача ЗСУ Володимира Зеленського, який докладає усіх зусиль для формування міжнародної коаліції на підтримку України в боротьбі з окупантом», – додав очільник ОВА.

Робота керівництва області націлена на досягнення перемоги та підтримку Збройних Сил.

«Консолідувати ці зусилля та направити їх проти ворога – головне завдання сьогодення.

Дякуємо нашим партнерам за допомогу й увагу до країни в цей складний час», – резюмував Віктор Микита.