Австрійські ЗМІ пишуть про візит української делегації до Бургенланду

Дата: 08.07.2022 16:44

Фото без описуУ щоденній австрійській газеті сьогодні повідомляли про візит української делегації та виступ голови Закарпатської ОВА Віктора Микити перед парламентом Бургенланду.

«Журналісти звертають увагу читачів на те, що російські війська окупували більш ніж 2 600 населених пунктів України. Понад 1 017 – уже вдалося звільнити. Станом на сьогодні під контролем окупантів перебуває близько 20% нашої території. І це майже 125 тисяч кв. км», – зазначив Віктор Микита.

За його словами, також у статті зазначили, що близько 300 тисяч квадратних кілометрів закладені мінами та снарядами, які не розірвалися. Майже 12 мільйонів українців стали внутрішніми переселенцями, ще понад 5 мільйонів (це передусім жінки та діти) виїхали за кордон.

«Ранок багатьох австрійців нині почався з України та об’єктивної оцінки поточної ситуації на фронті. Крок за кроком ми допомагаємо закріплювати інформаційний простір у Європі фактами та перевіреними даними», – наголосив голова Закарпатської ОВА.