Віктор Микита виступив перед парламентом землі Бургенланд Республіки Австрія

Дата: 07.07.2022 14:10

Фото без описуСьогодні керівництво Закарпаття з робочою поїздкою перебуває в Австрії.

Очільник ОВА Віктор Микита виступив із промовою перед депутатами парламенту, Урядом землі Бургенланд та іншими громадянами Республіки Австрія.

«Проінформував усіх про військові злочини та терор, який Росія щоденно вчиняє проти українського народу.

Нині, як і всі ці 134 дні, наш лідер – Президент України, Верховний Головнокомандувач ЗСУ Володимир Зеленський, військовослужбовці, весь український народ героїчно та міцно борються за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни», – прокоментував Віктор Микита.

Керівник області подякував австрійським друзям та партнерам за допомогу у складний час і підтримку в питанні надання Україні статусу кандидата в ЄС.

У своїй промові Віктор Микита також процитував слова Президента Володимира Зеленського: «Ми бажаємо залишитися такими, якими ми є. Тиранія повинна програти. Щоб Європа могла залишитися такою, якою вона є. Якою вона є зараз. Вільна, відкрита, об?єднана й здатна бути сильною в різноманітті».Фото без описуФото без описуФото без опису