Від початку війни закарпатські медики виконали майже 83 тисячі щеплень проти СOVID-19

Дата: 07.07.2022 09:50

Фото без описуПитання власної безпеки та здоров’я залишаються пріоритетними. На Закарпатті медики продовжують імунізувати від коронавірусу краян і вимушених переселенців.

Від початку повномасштабної збройної агресії РФ у регіоні провели майже 83 тисячі вакцинацій. За цей період перше щеплення зробили 6 790 осіб, а 56 355 – завершили комплекс.

Розуміючи необхідність посилення захисту від коронавірусної інфекції, люди отримують додаткову й бустерну дози вакцини. Медики виконали 607 та 18 526 таких щеплень відповідно.

Загалом від старту кампанії на Закарпатті провели понад 792 тисячі вакцинацій проти коронавірусу, а повний цикл імунізації пройшли 379 606 осіб.