За добу закарпатські митники оформили й пропустили понад 1200 авто

Дата: 30.06.2022 07:16

Керівництво ОВА продовжує працювати над зменшенням черг авто для розмитнення, пришвидшуючи роботу пунктів пропуску, зокрема й на словацько-українському кордоні.

«За минулу добу наші митники в межах області загалом оформили й пропустили вже 1221 транспортний засіб, ввезений в Україну за пільговим розмитненням», — наголосив очільник Закарпаття Віктор Микита .

За його словами, для зручності громадян з 29 по 30 червня 2022 року Закарпатська митниця продовжила роботу МП «Ужгород-вантажний», «Мукачево» та «Виноградів» до опівночі.

«Спілкувалися з нашими громадянами, які стоять зараз у черзі. Рух відчувають усі, і це, звичайно, покращує настрої людей. Працюємо інтенсивно й безперервно, щоб зробити максимум.

Група ОВА вже в черзі на словацькій стороні, роздає людям холодну воду та проводить моніторинг ситуації», — додав Віктор Микита.