Перший в Україні сервісний центр Товариства Червоного Хреста відкрили на Закарпатті

Дата: 16.06.2022 08:11

Вчора в Ужгороді відкрили перший в Україні сервісний центр Товариства Червоного Хреста. Функціонуватиме осередок у дворі обласного художнього музею ім. Й. Бокшая, повідомив заступник голови ОВА Петро Добромільський.

«Ініціатива на часі для нашого краю, адже в заклади охорони здоров'я звертається велика кількість ВПО, що створює додаткове навантаження на медичну систему. У новому центрі вимушені переселенці та закарпатці зможуть безоплатно й оперативно отримувати допомогу сімейних лікарів і вузькопрофільних спеціалістів», – наголосив Петро Добромільський.

За його словами, на території наметового містечка також буде працювати психолог, а з дітьми проводитимуть навчальні заняття та розвивальні ігри.

Проєкт реалізували за фінансової підтримки Міжнародної Федерації Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.